İsterseniz atölyemizdeki yüzlerce çeşit kumaş arasından seçtiğiniz kumaşla, size özel mobiliya üretebiliriz.

Eviniz atölyemizin bulunduğu ilin belediye sınırları içindeyse, 300 TL üzerindeki mobilya, ofis, mutfak veya herhangi bir ürünü ücretsiz olarak evinize getiririz. Siz araç bulmak ve taşımak zorunda kalmazsınız.

Siz dinlenirken, profesyonel ustalarımız keyifle yaşayacağınız evinizi, mutfağınızı ve ofisinizi hiçbir ücret almadan hazırlar. Zamanınız size kalır yorulmazsınız.

Uzman ekibimiz tarafından evinizde keşif yapılır ve mutfak veya banyo dolabı ihtiyaçlarınız hayalleriniz doğrultusunda projelendirilir. Bu hizmetimiz de ücretsizdir.

Mobilya ürünlerimizin montajı ücretsiz yapılır.

Mobilyalarımız iki yıl süreyle her türlü üretim ve işçilik hatalarına karşı garantilidir. Ayrıca , 10 yıl süreyle yedek parça temin etme garantimiz bulunmaktadır.

Üretimden satışa hiçbir aracı olmadığı için en uygun fiyata en kaliteli ürünü size sunarız!

Ürünlerimiz için gerekli malzemelerin insan sağlığına ve çevreye zarar vermemesine özen gösterir ve gelişen teknolojiye paralel olarak üretim tesislerimizi yenileriz. Avrupa Birliği ve E1 (Kanserojen etkisi bulunmayan ürünler) normlarına uygun malzemeler kullanırız.

Standart ürünlerimizin yanı sıra, mekana ve projeye göre çok çeşitli ürünler de sunabiliyoruz…

Ürünlerimiz alanlarında uzman olan tasarım ve üretim kadroları tarafından dizayn edilir ve üretilir. Deneyimli tasarım ekibimiz sayesinde her sezon yeni koleksiyonlarımızı beğeninize sunarız. Satış sırasında uzman satış danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri seçmenize yardımcı olur, satış sonrasında, yılların deneyimine sahip profesyonel montaj ve nakliye ekiplerimiz size kusursuz hizmet vermeye devam eder…

Sunduğumuz özel üretim, sevdiklerinize ve kendinize en güzel ürünleri seçebilmeniz içi çalışıyoruz…